Toyota Hilux 4X4 2015-On Front 2 Inch RAW ReadyStruts GEN8101HD-RAW
Specification
| Brand | RAW |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar & Winch |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | HILUX | 05/15-on GUN125 Ute 2.4 D 4WD (GUN125_) |
| TOYOTA | HILUX | 07/15-on GUN125 Cab Chassis 2.4 D 4WD (GUN125_) |
| TOYOTA | HILUX | 07/15-on GUN126 Cab Chassis 2.8 D 4WD (GUN126_) |
| TOYOTA | HILUX | 07/15-on GUN126 Ute 2.8 D 4WD (GUN126_) |
| TOYOTA | HILUX | 2015-On 8th Generation |
| SKU | FULC-GEN8101HD-RAW |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,374.52
or 4 payments of $593.63 with
Info
$1,625.33
or 4 payments of $406.33 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info
$1,294.92
or 4 payments of $323.73 with
Info
$937.63
or 4 payments of $234.41 with
Info
$2,730.92
or 4 payments of $682.73 with
Info
$1,130.09
or 4 payments of $282.52 with
Info