Formula Leaf Spring FLS-042
Specification
| Amount required | 2 |
|---|---|
| Brand | Formula |
| Fitting Position | rear |
| Lift (mm) | approx. 50mm |
| Load (kg) | medium |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | LAND CRUISER | 03/07-on VDJ76,VDJ78 Closed Off-Road Vehicle 4.5 TD 24V 4x4 (VDJ76, VDJ78, VDJ79_) |
| TOYOTA | LANDCRUISER | 02/2007-On 76 Series |
| SKU | FULC-FLS-042 |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,188.89
or 4 payments of $547.22 with
Info
$1,710.72
or 4 payments of $427.68 with
Info
$1,310.07
or 4 payments of $327.52 with
Info
$2,340.36
or 4 payments of $585.09 with
Info
$2,439.86
or 4 payments of $609.97 with
Info