Landcruiser 200 Series 2007-On 2 Inch 50mm Bilstein ReadyStruts CRUS130HHD-BIL
Specification
| Brand | Bilstein |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar & Winch |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | LAND CRUISER | 01/12-on VDJ200 Closed Off-Road Vehicle 4.5 D4-D (VDJ200) |
| TOYOTA | LAND CRUISER | 08/07-on UZJ200 Closed Off-Road Vehicle 4.7 V8 (UZJ200) |
| TOYOTA | LAND CRUISER | 09/10-on URJ202 Closed Off-Road Vehicle 4.6 V8 (URJ202) |
| TOYOTA | LAND CRUISER | 11/07-on VDJ200 Closed Off-Road Vehicle 4.5 D-4D (VDJ200) |
| TOYOTA | LANDCRUISER | 11/2007-On 200 Series |
| SKU | FULC-CRUS130HHD-BIL |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,032.97
or 4 payments of $508.24 with
Info
$1,188.00
or 4 payments of $297.00 with
Info
$1,825.07
or 4 payments of $456.27 with
Info
$1,284.53
or 4 payments of $321.13 with
Info
$771.01
or 4 payments of $192.75 with
Info
$2,903.18
or 4 payments of $725.79 with
Info