Formula ReadyStrut TRIT055H-FOR
Specification
| Brand | Formula |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar |
| Lift (mm) | 0-20mm |
| Use Type | On Road and light Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| MITSUBISHI | TRITON | 03/06-08/09 ML,MN Ute 3.5 4WD (KB9T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 05/07-12/15 ML,MN Ute 2.4 (KA5T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 07/06-12/09 ML Ute 3.5L |
| MITSUBISHI | TRITON | 07/06-12/09 ML,MN Ute 3.2 DI-D 4WD (KB8T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 11/05-12/15 ML,MN Ute 2.5 DiD (KA4T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 2006- 2014 ML, MN |
| SKU | FULC-TRIT055H-FOR |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,188.89
or 4 payments of $547.22 with
Info
$1,710.72
or 4 payments of $427.68 with
Info
$1,310.07
or 4 payments of $327.52 with
Info
$2,340.36
or 4 payments of $585.09 with
Info
$2,439.86
or 4 payments of $609.97 with
Info
$1,360.71
or 4 payments of $340.18 with
Info