2 Inch 50mm Bilstein ReadyStruts TRIT055T-BIL
Specification
| Brand | Bilstein |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | No Bull Bar/Alloy Bull Bar |
| Lift (mm) | 0-20mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| MITSUBISHI | TRITON | 03/06-08/09 ML,MN Ute 3.5 4WD (KB9T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 05/07-12/15 ML,MN Ute 2.4 (KA5T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 07/06-12/09 ML Ute 3.5L |
| MITSUBISHI | TRITON | 07/06-12/09 ML,MN Ute 3.2 DI-D 4WD (KB8T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 11/05-12/15 ML,MN Ute 2.5 DiD (KA4T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 2006- 2014 ML, MN |
| SKU | FULC-TRIT055T-BIL |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$1,256.16
or 4 payments of $314.04 with
Info
$1,378.08
or 4 payments of $344.52 with
Info
$2,329.97
or 4 payments of $582.49 with
Info
$1,988.42
or 4 payments of $497.11 with
Info
$1,188.00
or 4 payments of $297.00 with
Info
$2,536.38
or 4 payments of $634.10 with
Info
$2,750.22
or 4 payments of $687.55 with
Info