Coloardo RG 04/2013 - 06/2016 2 Inch 50mm RAW 4x4 ReadyStruts COL168HTSP-RAW
Specification
| Brand | RAW |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar & Winch |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| HOLDEN | COLORADO | 04/2013 - On RG |
| HOLDEN | COLORADO | 10/13-on RG Cab Chassis 2.8 TD 4x4 (U148MK) |
| HOLDEN | COLORADO | 10/13-on RG Ute 2.8 TD 4x4 (U148DK, U148FK) |
| SKU | FULC-COL168HTSP-RAW |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,598.75
or 4 payments of $649.69 with
Info
$2,952.18
or 4 payments of $738.04 with
Info
$1,583.01
or 4 payments of $395.75 with
Info
$950.40
or 4 payments of $237.60 with
Info
$950.40
or 4 payments of $237.60 with
Info
$2,329.97
or 4 payments of $582.49 with
Info