Toyota Hilux & Tunland 2 Inch 50mm Bilstein ReadyStruts HILUX101HHD-BIL
Specification
| Brand | Bilstein |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar & Winch |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | HILUX | 02/05-on GGN25 Cab Chassis 4.0 4WD (GGN25_) |
| TOYOTA | HILUX | 02/05-on KUN26 Cab Chassis 3.0 D 4WD (KUN26_) |
| TOYOTA | HILUX | 02/2005-2015 KUN2_ |
| TOYOTA | HILUX | 08/05-05/15 KUN26 Ute 3.0 D 4WD (KUN26_) |
| TOYOTA | HILUX | 08/05-05/15 KUN26 Ute 3.0 D-4D 4WD (KUN26) |
| TOYOTA | HILUX | 08/05-05/15 _N1_, _N2_, _N3_ Ute 2.7 4WD (TGN26) |
| TOYOTA | HILUX | 08/05-on GGN25 Ute 4.0 4WD (GGN25) |
| SKU | FULC-HILUX101HHD-BIL |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,179.98
or 4 payments of $545.00 with
Info
$1,060.29
or 4 payments of $265.07 with
Info
$1,169.59
or 4 payments of $292.40 with
Info
$2,747.25
or 4 payments of $686.81 with
Info
$3,036.83
or 4 payments of $759.21 with
Info