FORMULA Greasable Shackle FSK-005
Specification
| Amount required | 2 |
|---|---|
| Brand | Formula |
Fitment Info
Suits these vehicles
| NISSAN | NAVARA | 01/10-on D40 Dual Cab Hardbody |
| NISSAN | NAVARA | 02/10-on D40 Ute 3.0 dCi 4WD |
| NISSAN | NAVARA | 03/10-on D40 Cab Chassis 2.5 dCi |
| NISSAN | NAVARA | 07/05-on D40 Ute 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN | NAVARA | 07/08-on D40 Ute 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN | NAVARA | 08/08-on D40 Cab Chassis 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN | NAVARA | 10/04-on D40 Ute 4.0 4WD |
| NISSAN | NAVARA | 10/08-on D40 Ute 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN | NAVARA | 11/2005-2014 D40 |
| NISSAN | NAVARA | 12/09-on D40 Ute 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) |
| SKU | FULC-FSK-005 |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,032.97
or 4 payments of $508.24 with
Info
$1,188.00
or 4 payments of $297.00 with
Info
$1,825.07
or 4 payments of $456.27 with
Info
$1,284.53
or 4 payments of $321.13 with
Info
$771.01
or 4 payments of $192.75 with
Info
$2,903.18
or 4 payments of $725.79 with
Info