SUZUKI JIMNY '18- AT FRONT LOWER BRACE
Q0755
item: SUZUKI JIMNY '18- AT FRONT LOWER BRACE
(Q0755)
SKU
Q0755
Notes
- 1PC/SET
- Compatible With AT Use Only
- 2"+ Lift Control
Vehicle Applications
| SKU | Q0755 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.545m |
(HR-1516-Q0755)
| SKU | HR-1516-Q0755 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |