item: FRONT STRUT TOWER BRACE SKODA, VOLKSWAGEN, KODIAQ, TIGUAN, 17-PRESENT, 16-PRESENT
(8964)
8964
| SKU | 8964 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.3700kg |
| Shipping Width | 0.091m |
| Shipping Height | 1.215m |
| Shipping Length | 0.212m |
| Shipping Cubic | 0.007000000m3 |
| SKU | HR-1364-8964 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$133.35
or 4 payments of $33.34 with
Info
$424.20
or 4 payments of $106.05 with
Info
$4.94
or 4 payments of $1.23 with
Info
$162.75
or 4 payments of $40.69 with
Info
$127.05
or 4 payments of $31.76 with
Info
$591.15
or 4 payments of $147.79 with
Info
$195.30
or 4 payments of $48.83 with
Info
$182.21
or 4 payments of $45.55 with
Info