item: MIDDLE LOWER BRACE VOLKSWAGEN, GOLF, MK7, A7, TYP 5G 14-
HARDRACE Middle Lower Brace, made of unique high density steel, provide excellent stability, reinforced body structure
. Easy to install
. Increases chassis strength & handling
. Direct bolt-on installation; No modification needed
(Q0282)
Q0282
| SKU | Q0282 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 3.4800kg |
| Shipping Width | 0.597m |
| Shipping Height | 0.064m |
| Shipping Length | 0.764m |
| Shipping Cubic | 0.034000000m3 |
| SKU | HR-1423-Q0282 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$130.20
or 4 payments of $32.55 with
Info
$260.40
or 4 payments of $65.10 with
Info
$8.79
or 4 payments of $2.20 with
Info
$162.75
or 4 payments of $40.69 with
Info
$191.10
or 4 payments of $47.77 with
Info
$28.89
or 4 payments of $7.22 with
Info
$130.20
or 4 payments of $32.55 with
Info