REAR LOWER BRACE LEXUS, IS, XE30 14-PRESENT
Q0414
item: REAR LOWER BRACE LEXUS, IS, XE30 14-PRESENT
. Tubular design to help reduce weight
. Reduce the chassis flex
. Increase the rigidity
(Q0414)
SKU
Q0414
Notes
- 1PCS/SET
Vehicle Applications
| SKU | Q0414 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Shipping Cubic | 0.034000000m3 |
(HR-1476-Q0414)
| SKU | HR-1476-Q0414 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |