FRONT STRUT BRACE BMW 3'S F30 '12-19
Q0581
item: FRONT STRUT BRACE BMW 3'S F30 '12-19
(Q0581)
SKU
Q0581
Notes
- 1PCS/SET
- FITS 5-HOLES FRONT STRUT
Vehicle Applications
| SKU | Q0581 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Shipping Cubic | 0.034000000m3 |
(HR-1313-Q0581)
| SKU | HR-1313-Q0581 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |