item: FRONT STABILIZER BUSHING HONDA, CIVIC, INTEGRA, DC2 TYPE R 95-98, EG, EH, EJ1/2
Reinforced Stabilizer Bushing made of state of art material THERMOPLASTIC, unlike polyurethane material as easy broken. Resistant to oil, alkali and ozone, self-lubricating, resilient, high strength and hardness
(7323)
7323
| SKU | 7323 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| SKU | HR-2128-7323 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$206.00
or 4 payments of $51.50 with
Info
$401.10
or 4 payments of $100.28 with
Info
$384.30
or 4 payments of $96.08 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$282.45
or 4 payments of $70.61 with
Info
$92.40
or 4 payments of $23.10 with
Info
$174.30
or 4 payments of $43.58 with
Info