item: ADJUSTABLE SWAY BAR LINK HONDA, NISSAN, ACCORD FAIRLADY Z, G SERIES, M SERIES, M35/45 (Y50), CL7/8/9, G25/35/37 (V36),
HARDRACE Adj. Stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. A more direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
. Offer you adjustability for setting up the suspension
(6853-100)
6853-100
INFINITI M SERIES 3RD GEN M35/45 (Y50)
NISSAN FAIRLADY Z Z33 350Z 2002-2008
INFINITI G SERIES G25/35/37 (V36)
| SKU | 6853-100 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.5800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2079-6853-100 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$206.00
or 4 payments of $51.50 with
Info
$401.10
or 4 payments of $100.28 with
Info
$384.30
or 4 payments of $96.08 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$282.45
or 4 payments of $70.61 with
Info
$92.40
or 4 payments of $23.10 with
Info
$305.55
or 4 payments of $76.39 with
Info