item: REAR REINFORCED STABILIZER LINK WITH BRACKET SUBARU, IMPREZA, LEGACY, SF 97-02, STI GC/GF/GM 92-00, BD/
HARDRACE Adj. Stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
. Direct energy transfer and feel
Manufactured to match OEM fit
. Offer you adjustability for setting up the suspension
(6315)
6315
SUBARU IMPREZA 1ST GEN STI GC/GF/GM 1992-2000
SUBARU IMPREZA 2ND GEN STI GD/GG 2001-2006
SUBARU FORESTER 1ST GEN SF 1997-2002
| SKU | 6315 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.2150kg |
| Shipping Width | 0.152m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.203m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2348-6315 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$206.00
or 4 payments of $51.50 with
Info
$401.10
or 4 payments of $100.28 with
Info
$384.30
or 4 payments of $96.08 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$92.40
or 4 payments of $23.10 with
Info
$174.30
or 4 payments of $43.58 with
Info
$305.55
or 4 payments of $76.39 with
Info