item: PORSCHE 991/992/981/982 FRONT ADJ. STABILIZER LINK
HARDRACE Adj. Stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, provides consistence quality and longer life . More direct energy transfer and feel . Constructed of high-strength steel alloys that offer durability . Manufactured to match OE fit . Offer you adjustability for setting up the suspension
(Q1024)
Q1024
PORSCHE BOXSTER / CAYMAN 981 2012-2016
| SKU | Q1024 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| SKU | HR-2266-Q1024 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$206.00
or 4 payments of $51.50 with
Info
$401.10
or 4 payments of $100.28 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$282.45
or 4 payments of $70.61 with
Info
$92.40
or 4 payments of $23.10 with
Info
$174.30
or 4 payments of $43.58 with
Info
$305.55
or 4 payments of $76.39 with
Info