item: FRONT TPV REINFORCED STABILIZER LINK KIT HONDA, CIVIC, CRX, EF6/7/8, EG, EH, EJ1/2
HARDRACE stabilizer Link equipped with high quality bushing, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
(6136)
6136
| SKU | 6136 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.1900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2255-6136 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$206.00
or 4 payments of $51.50 with
Info
$401.10
or 4 payments of $100.28 with
Info
$384.30
or 4 payments of $96.08 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$282.45
or 4 payments of $70.61 with
Info
$174.30
or 4 payments of $43.58 with
Info
$305.55
or 4 payments of $76.39 with
Info