Bearing Pullers
| Reach | 10-50mm |
|---|---|
| Size Range | 0-300mm |
| Spares | 245461? Forcing Screw - 260mm 245462? Legs Set of 2 - 300mm |
| SKU | TOLEDO-245460 |
| Brand | TOLEDO |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
$54.18
or 4 payments of $13.54 with
Info
$254.84
or 4 payments of $63.71 with
Info
$145.83
or 4 payments of $36.46 with
Info