Armature Bearing Pullers
| Capacity | 1.3 Tonne |
|---|---|
| Reach | 100mm |
| Size Range | 24-55mm |
| SKU | TOLEDO-226101 |
| Brand | TOLEDO |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
$54.18
or 4 payments of $13.54 with
Info
$254.84
or 4 payments of $63.71 with
Info
$145.83
or 4 payments of $36.46 with
Info