item: REAR TRAILING ARM ADJUSTABLE SUBARU, TOYOTA, 86, BRZ, FR-S, ZC 6, ZN6, FT86/FR-S ZN6/ZC6
Rear trailing arm made of unique high density steel, provide excellent stability during high speed driving or hard cornering.
. Made with high quality ultra strong steel
. process and painting for the highest durability
. Equipped with premium quality bushings
. Superior strength and durability
. OEM direct replacement
(7528)
SKU
7528
Notes
Vehicle Applications
SCION FR-S ZN6
SUBARU BRZ ZC6 2012-2021
TOYOTA 86 FT86/FR-S ZN6/ZC6
TOYOTA GR86 ZN8 21+
SUBARU BRZ ZD8 22-
| SKU | 7528 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.6000kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| SKU | hr-7528 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$933.66
or 4 payments of $233.41 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$505.54
or 4 payments of $126.39 with
Info
$483.38
or 4 payments of $120.84 with
Info
$1,426.95
or 4 payments of $356.74 with
Info