Item: ZSS Front Camber Kit - Mazda MX5 NA/NB
ZSS camber kit reduces tire wear and increase tire durable.
Made with superior quality bushing, provide advanced stability and
accurate response steering, especially during high speed driving and cornering.
. One-piece, OE design
. Camber adjustment
. Provides stability
. Assists to reduce chassis twist and flex.
. Increases steering response
. Anti-corrosion coating for extended control arm life
Vehicle Compatibility:
- Mazda Mx5 NA/NB (89-05)
| Length | 42 |
|---|---|
| Width | 27 |
| Height | 11 |
| Car Makes | Mazda |
| Car Model | MX5 NA, MX5 NB |
| SKU | 7-ZSS713 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$933.66
or 4 payments of $233.41 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$505.54
or 4 payments of $126.39 with
Info
$483.38
or 4 payments of $120.84 with
Info
$1,426.95
or 4 payments of $356.74 with
Info