item: REAR FRONT LATERAL ARM SUBARU, IMPREZA, SG 03-08, STI GD/GG 01-06
(6941-RF)
SKU
6941-RF
Notes
Vehicle Applications
SUBARU IMPREZA 2ND GEN STI GD/GG 2001-2006
SUBARU FORESTER 2ND GEN SG 2003-2008
| SKU | 6941-RF |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.038000000m3 |
| SKU | hr-6941-RF |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$933.66
or 4 payments of $233.41 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$505.54
or 4 payments of $126.39 with
Info
$483.38
or 4 payments of $120.84 with
Info
$1,426.95
or 4 payments of $356.74 with
Info