item: TOYOTA GR YARIS '20- ADJ. FRONT LOWER CONTROL ARM
The control arm made with hardened steel and compound with superior quality bushing. A good control arm can regulate the movement of wheels quickly each time you turn or corner.
. ED process and painting for the highest durability
. Equipped with premium quality bushings
. Superior strength and durability
. OE direct replacement
. Dramatically improving handling performance
(Q0838)
SKU
Q0838
Notes
Vehicle Applications
TOYOTA YARIS/VITZ 4TH GR GXPA16/MXPA12, 2020-
| SKU | Q0838 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.050000000m3 |
| SKU | hr-Q0838 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$933.66
or 4 payments of $233.41 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$505.54
or 4 payments of $126.39 with
Info
$483.38
or 4 payments of $120.84 with
Info