item: REAR TRACTION ROD TOYOTA, LEXUS, CELSIOR, LS, XF30 01-06, UCF3 00-06
(7148)
SKU
7148
Notes
| SKU | 7148 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 4.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Shipping Cubic | 0.038000000m3 |
| SKU | hr-7148 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$405.30
or 4 payments of $101.33 with
Info
$424.20
or 4 payments of $106.05 with
Info
$558.60
or 4 payments of $139.65 with
Info
$717.15
or 4 payments of $179.29 with
Info
$401.10
or 4 payments of $100.28 with
Info
$299.35
or 4 payments of $74.84 with
Info