item: REAR CAMBER KIT MAZDA, CX5, KE 12-17, KF 17-PRESENT
(7752)
SKU
7752
Notes
Vehicle Applications
MAZDA CX-5 KE 2012-2017
MAZDA CX-5 KF 2017-PRESENT
| SKU | 7752 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.9100kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| SKU | hr-7752 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$933.66
or 4 payments of $233.41 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$505.54
or 4 payments of $126.39 with
Info
$483.38
or 4 payments of $120.84 with
Info
$1,426.95
or 4 payments of $356.74 with
Info