Isuzu D-Max 2012-On 2 Inch 50mm Bilstein ReadyStruts ISUZ168HT-BIL
Specification
| Brand | Bilstein |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | No Bull Bar/Alloy Bull Bar |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| ISUZU | D-MAX | 06/12-on TFR, TFS Cab Chassis 3.0 CRDi 4WD |
| ISUZU | D-MAX | 06/12-on TFR, TFS Ute 3.0 CRDi 4x4 (TFS85_) |
| ISUZU | D-MAX | 2012-on MP |
| LDV | T60 | 07/17-on SK8C Ute 2.8 4WD |
| SKU | FULC-ISUZ168HT-BIL |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,747.25
or 4 payments of $686.81 with
Info
$1,609.74
or 4 payments of $402.44 with
Info
$1,257.80
or 4 payments of $314.45 with
Info
$1,334.57
or 4 payments of $333.64 with
Info
$2,747.25
or 4 payments of $686.81 with
Info
$2,598.75
or 4 payments of $649.69 with
Info
$2,033.71
or 4 payments of $508.43 with
Info