RAW ReadyStrut TRIT055H-RAW
Specification
| Brand | RAW |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar |
| Lift (mm) | 0-20mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| MITSUBISHI | TRITON | 03/06-08/09 ML,MN Ute 3.5 4WD (KB9T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 05/07-12/15 ML,MN Ute 2.4 (KA5T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 07/06-12/09 ML Ute 3.5L |
| MITSUBISHI | TRITON | 07/06-12/09 ML,MN Ute 3.2 DI-D 4WD (KB8T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 11/05-12/15 ML,MN Ute 2.5 DiD (KA4T) |
| MITSUBISHI | TRITON | 2006- 2014 ML, MN |
| SKU | FULC-TRIT055H-RAW |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,374.52
or 4 payments of $593.63 with
Info
$1,625.33
or 4 payments of $406.33 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info
$1,294.92
or 4 payments of $323.73 with
Info
$937.63
or 4 payments of $234.41 with
Info
$2,730.92
or 4 payments of $682.73 with
Info
$1,130.09
or 4 payments of $282.52 with
Info