Description
Additional information
| Weight | 0.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 2.75 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
P/N 12307: Marine Inlet, ORB-10 Fuel Filter
| SKU | aeromotive-12307 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$274.95
or 4 payments of $68.74 with
Info
$39.42
or 4 payments of $9.86 with
Info
$464.77
or 4 payments of $116.19 with
Info
$1,390.62
or 4 payments of $347.65 with
Info
$517.40
or 4 payments of $129.35 with
Info
$197.37
or 4 payments of $49.34 with
Info
$723.26
or 4 payments of $180.81 with
Info