Item: ZSS Pillowball Suspension Kit 8 Pieces - Nissan Silvia & Skyline S14/S15/R33/R34 2WD/Non Hicas Equipped
ZSS Pillowball Suspension Kit 8 Pieces - Nissan Silvia & Skyline S14/S15/R33/R34 (2WD/Non Hicas Equipped)
8 Piece Kit Includes:
6-ZSS619-H - Front Adjustable Castor Arms
8-ZSS102 - Rear Adjustable Camber Arms
6-ZSS650-H - Rear Adjustable Toe Arms
6-ZSS651-H - Rear Adjustable Traction Arms
| Length | 52 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 34 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | R33, R34, S14, S15 |
| SKU | ZSS-8Piece-P-Niss-S14 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$323.46
or 4 payments of $80.86 with
Info
$896.50
or 4 payments of $224.12 with
Info
$113.14
or 4 payments of $28.29 with
Info
$517.77
or 4 payments of $129.44 with
Info
$527.42
or 4 payments of $131.85 with
Info
$238.25
or 4 payments of $59.56 with
Info
$313.28
or 4 payments of $78.32 with
Info