Additional information
| Weight | .50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.63 × 2.88 × 2.00 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
| SKU | aeromotive-11738 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$16.95
or 4 payments of $4.24 with
Info
$196.88
or 4 payments of $49.22 with
Info
$353.17
or 4 payments of $88.29 with
Info
$20.95
or 4 payments of $5.24 with
Info
$157.94
or 4 payments of $39.48 with
Info
$279.95
or 4 payments of $69.99 with
Info
$43.95
or 4 payments of $10.99 with
Info
$32.26
or 4 payments of $8.06 with
Info