Description
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.13 × 3.5 × 2 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-12641 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$14.95
or 4 payments of $3.74 with
Info
$179.34
or 4 payments of $44.84 with
Info
$20.92
or 4 payments of $5.23 with
Info
$119.67
or 4 payments of $29.92 with
Info
$101.96
or 4 payments of $25.49 with
Info
$149.95
or 4 payments of $37.49 with
Info
$28.95
or 4 payments of $7.24 with
Info
$35.95
or 4 payments of $8.99 with
Info