Item: ZSS Repl Ball Joint For 6-ZSS483 - Adjustable Lower Control Arm S13/R32/Z32
High Quality Replacement ZSS Lower Adjustable Control Arm Ball Joint Suitable For Part # 6-ZSS483
Vehicle Application:
- Nissan A31 Cefiro
- Nissan S13 Silvia
- Nissan S13 180SX
- Nissan Z32 300ZX
Note: This ball joint may fit other branded adjustable lower control arms contact us for details.
| Length | 21 |
|---|---|
| Width | 14 |
| Height | 8 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | 300ZX Z32, A31, S13 |
| SKU | 6-ZSS483-BJ |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$185.01
or 4 payments of $46.25 with
Info
$291.49
or 4 payments of $72.87 with
Info
$38.60
or 4 payments of $9.65 with
Info
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$51.91
or 4 payments of $12.98 with
Info
$73.21
or 4 payments of $18.30 with
Info