Item: ZSS Front/Rear Upper Arm Ball Joints (2 PC) - Honda S2000 AP1/2
The S2000 ball joint replacement works directly with the current OE or Hardrace front / rear adjustable camber kits, the ball joint made with hardened rubber for the inner pivot points to minimize suspension deflection.
VEHICLE APPLICATIONS
| Length | 18 |
|---|---|
| Width | 11 |
| Height | 9 |
| Car Makes | Honda |
| Car Model | S2000 |
| SKU | 6-ZSS996 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$181.65
or 4 payments of $45.41 with
Info
$195.30
or 4 payments of $48.83 with
Info
$302.40
or 4 payments of $75.60 with
Info
$227.85
or 4 payments of $56.96 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$58.80
or 4 payments of $14.70 with
Info
$58.80
or 4 payments of $14.70 with
Info