Item: ZSS Repl Ball Joint For 6-ZSS459 To Suit Rear adjustable Lower Control Arm Nissan S14/S15/R33/R34
High Quality Replacement ZSS Rear Lower Control Arm Ball Joint Suitable For Part # 6-ZSS484
Vehicle Application:
- Nissan S14 Silvia & 200SX
- Nissan S15 Silvia & 200SX
- Nissan R32 Skyline GTS/GTS-t
- Nissan R33 Skyline GTS/GTS-t
- Nissan R34 Skyline GT/GTT
Note: This ball joint may fit other branded adjustable lower control arms contact us for details.
| Length | 21 |
|---|---|
| Width | 14 |
| Height | 8 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | R33, R34, S14, S15 |
| SKU | 6-ZSS459-BJ |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$185.01
or 4 payments of $46.25 with
Info
$291.49
or 4 payments of $72.87 with
Info
$38.60
or 4 payments of $9.65 with
Info
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$38.60
or 4 payments of $9.65 with
Info
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$73.21
or 4 payments of $18.30 with
Info