item: REAR LATERAL ARM & TRAILING ARM MAZDA, 323, 5/PREMACY, TIERRA, 98-06, CP 99-05, BJ 98-04
(6403)
SKU
6403
Notes
Vehicle Applications
FORD TIERRA 1998-2006
MAZDA 5/PREMACY 1ST GEN CP 1999-2005
MAZDA 323 BJ 1998-2004
| SKU | 6403 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 9.9700kg |
| Shipping Width | 0.161m |
| Shipping Height | 0.161m |
| Shipping Length | 0.709m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
| SKU | hr-6403 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$877.80
or 4 payments of $219.45 with
Info
$559.06
or 4 payments of $139.76 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$201.73
or 4 payments of $50.43 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$591.34
or 4 payments of $147.84 with
Info