item: FRONT UPPER CAMBER ARM MAZDA, MX5 MIATA, NA 89-98
The control arm made with HARDENED steel and compound with superior quality bushing. A good control arm can regulate the movement of wheels quickly each time you turn or corner.
. process and painting for the highest durability
. Equipped with premium quality bushings
. Superior strength and durability
. OEM direct replacement
. Dramatically improving handling performance
(7713)
SKU
7713
Notes
Vehicle Applications
MAZDA MX-5 MIATA 1ST GEN NA 1989-1998
| SKU | 7713 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 5.4500kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.105m |
| Shipping Length | 0.415m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| SKU | hr-7713 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$877.80
or 4 payments of $219.45 with
Info
$559.06
or 4 payments of $139.76 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$201.73
or 4 payments of $50.43 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$591.34
or 4 payments of $147.84 with
Info