item: FRONT UPPER ARM (VERSION 2 HARDENED RUBBER) TOYOTA, LEXUS, 4RUNNER, FJ CRUISER, GX, J120 03-09, 07-16, N210 03-09
(8748)
SKU
8748
Notes
Vehicle Applications
LEXUS GX 1ST GEN J120 2003-2009
TOYOTA FJ CRUISER GSJ15 2007-2016
TOYOTA 4RUNNER N210 2003-2009
TOYOTA 4RUNNER N280 2009-PRESENT
| SKU | 8748 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 8.6700kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.165m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.023000000m3 |
| SKU | hr-8748 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$877.80
or 4 payments of $219.45 with
Info
$559.06
or 4 payments of $139.76 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$201.73
or 4 payments of $50.43 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$591.34
or 4 payments of $147.84 with
Info