ITEM:ZSS Hardened Transmission Mount - Nissan Z33 350Z & V35/G35 Skyline
Uprated Hardened Transmission Mount - Nissan Z33 350Z & V35/G35 Skyline (VQ35DE)
- Hardrace Uprated Transmission Mount
- High Strength
Vehicle Compatibility:
| Length | 18 |
|---|---|
| Width | 11 |
| Height | 9 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | 350Z |
| SKU | 6-ZSS568-R |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$425.92
or 4 payments of $106.48 with
Info
$585.00
or 4 payments of $146.25 with
Info
$91.84
or 4 payments of $22.96 with
Info
$331.42
or 4 payments of $82.86 with
Info
$765.00
or 4 payments of $191.25 with
Info
$153.07
or 4 payments of $38.27 with
Info