Item: ZSS Hardened Suspension Kit 6 Pieces - Nissan Silvia, Skyline & Cefiro S13/Z32/R32/A31 2WD
ZSS Hardened Suspension Kit 6 Pieces - Nissan Silvia, Skyline & Cefiro S13/Z32/R32/A31 (2WD)
6 Piece Kit Includes:
6-ZSS164-S13-R - Front Adjustable Castor Arms
6-ZSS177-R - Rear Adjustable Camber Arms
6-ZSS166-R - Rear Adjustable Traction Arms
| Length | 52 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 32 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | 300ZX Z32, A31, R32, S13 |
| SKU | ZSS-6Piece-H-Niss-S13 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$904.32
or 4 payments of $226.08 with
Info
$99.83
or 4 payments of $24.96 with
Info
$295.86
or 4 payments of $73.97 with
Info
$171.75
or 4 payments of $42.94 with
Info
$490.84
or 4 payments of $122.71 with
Info
$323.46
or 4 payments of $80.86 with
Info
$1,454.53
or 4 payments of $363.63 with
Info
$487.74
or 4 payments of $121.94 with
Info