ITEM:ZSS Hardened Engine Mount Set - Nissan Skyline & Stagea 4WD (Check Vehicle Compatibility)
- Uprated Hardened Engine Mounts
- Race Quality
- High Strength
- 2 Piece Set
Vehicle Compatibility:
- Nissan Skyline R32 GTS-4 (RB20DET)
- Nissan Skyline R33 GTS-4 (RB25DE)
- Nissan Skyline R32 GTR (RB26DETT)
- Nissan Skyline R33 GTR (RB26DETT)
- Nissan Skyline R34 GTR (RB26DETT)
- Nissan Stagea WGNC34 (RB25DET)
- Nissan Stagea WGNC34 (RB26DETT)
| Length | 21 |
|---|---|
| Width | 15 |
| Height | 10 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | C34, R32, R32 GTR, R33 GTR, R34 GTR |
| SKU | 7-ZSS150 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$604.95
or 4 payments of $151.24 with
Info
$72.55
or 4 payments of $18.14 with
Info
$389.95
or 4 payments of $97.49 with
Info
$569.00
or 4 payments of $142.25 with
Info
$179.69
or 4 payments of $44.92 with
Info
$656.21
or 4 payments of $164.05 with
Info
$331.42
or 4 payments of $82.86 with
Info