Item: ZSS Front Reinforced Stabilizer Link - Subaru Impreza GC/GF/GM/GD/GC Hardened Rubber
ZSS Stabilizer Link made by the aluminum body and equipped with harden rubber bushing provides stability and reduces vibration
. More direct energy transfer and feel
. Reinforced light weight aluminum for heavy endurance
. Manufactured to match OE fit
Vehicle Applications
Subaru Impreza 1st WRX GC/GF/GM 1992-2000
Subaru Impreza 2nd WRX GD/GG 2001-2006
| Length | 51 |
|---|---|
| Width | 17 |
| Height | 6 |
| SKU | 7-ZSS952 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$478.66
or 4 payments of $119.67 with
Info
$1,164.96
or 4 payments of $291.24 with
Info
$238.25
or 4 payments of $59.56 with
Info
$151.29
or 4 payments of $37.82 with
Info
$196.63
or 4 payments of $49.16 with
Info
$323.46
or 4 payments of $80.86 with
Info
$315.59
or 4 payments of $78.90 with
Info
$563.98
or 4 payments of $141.00 with
Info