Item: ZSS - Front Reinforced Stabiliser Link - Nissan Skyline R33/R34 2WD
Z.S.S Stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life .
More direct energy transfer and feel
Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OE fit
Vehicle Fitment:
- Nissan Skyline R33
- Nissan Skyline R34
| Length | 18 |
|---|---|
| Width | 10 |
| Height | 9 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | R33, R34 |
| SKU | 8-ZSS515 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$335.94
or 4 payments of $83.98 with
Info
$416.96
or 4 payments of $104.24 with
Info
$392.65
or 4 payments of $98.16 with
Info
$793.10
or 4 payments of $198.28 with
Info
$323.46
or 4 payments of $80.86 with
Info
$452.54
or 4 payments of $113.14 with
Info
$280.19
or 4 payments of $70.05 with
Info
$1,128.66
or 4 payments of $282.17 with
Info