Item: ZSS Forged Front Tension Rods - Nissan S13/Z32/R32
Tension rod made by unique high density steel, provide excellent stability during high speed driving or hard cornering.
VEHICLE APPLICATIONS
| Length | 51 |
|---|---|
| Width | 17 |
| Height | 6 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | 300ZX Z32, R32, S13 |
| SKU | 6-ZSS618-H |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$333.69
or 4 payments of $83.42 with
Info
$164.22
or 4 payments of $41.05 with
Info
$225.81
or 4 payments of $56.45 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$432.58
or 4 payments of $108.14 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$237.53
or 4 payments of $59.38 with
Info
$512.46
or 4 payments of $128.12 with
Info