Armature Bearing Pullers
| Capacity | 1.8 Tonne |
|---|---|
| Reach | 160mm |
| Size Range | 35-80mm |
| SKU | TOLEDO-226102 |
| Brand | TOLEDO |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
$102.53
or 4 payments of $25.63 with
Info
$420.84
or 4 payments of $105.21 with
Info
$78.12
or 4 payments of $19.53 with
Info
$498.77
or 4 payments of $124.69 with
Info