ITEM: Straight 4 Ply Silicone Reducer 38mm x 51mm x 76mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH385176 |
| Barcode | 9348391009167 |
| Length | 80mm |
| Width | 60mm |
| Height | 60mm |
| Cubic | 0.0003m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SSH385176 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$48.93
or 4 payments of $12.23 with
Info
$332.71
or 4 payments of $83.18 with
Info
$20.21
or 4 payments of $5.05 with
Info
$54.95
or 4 payments of $13.74 with
Info
$87.22
or 4 payments of $21.80 with
Info
$285.91
or 4 payments of $71.48 with
Info
$142.59
or 4 payments of $35.65 with
Info