ITEM: 67Deg 4 Ply Silicone Hose 63mm x 63mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH676363 |
| Barcode | 9348391010958 |
| Length | 220mm |
| Width | 170mm |
| Height | 80mm |
| Cubic | 0.0030m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SSH676363 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$273.43
or 4 payments of $68.36 with
Info
$22.99
or 4 payments of $5.75 with
Info
$16.23
or 4 payments of $4.06 with
Info
$332.71
or 4 payments of $83.18 with
Info
$45.12
or 4 payments of $11.28 with
Info
$11.05
or 4 payments of $2.76 with
Info
$312.43
or 4 payments of $78.11 with
Info