item: REAR TOE CONTROL ARM AUDI, SKODA, VOLKSWAGEN, A3, GOLF, GOLF R, KAROQ, KODIAQ, OCTAVIA, PASSAT, SUPERB, TIGUAN, TOURAN, TT, 17-PRES
(8626)
SKU
8626
Notes
Vehicle Applications
AUDI A3 MK3 8V 2014-PRESENT
AUDI TT MK3 8S 2014-PRESENT
SKODA OCTAVIA MK3 5E 2013-2020
SKODA SUPERB 3RD GEN B8 3V 2016-PRESENT
VOLKSWAGEN GOLF MK7, A7, TYP 5G 14-
VOLKSWAGEN TIGUAN 2ND GEN 2016-PRESENT
VOLKSWAGEN TOURAN 2ND GEN 2015-PRESENT
VOLKSWAGEN GOLF R MK7 2014-
SKODA KODIAQ 2017-PRESENT
SKODA KAROQ 2017-PRESENT
| SKU | 8626 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.6200kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| SKU | hr-8626 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$593.25
or 4 payments of $148.31 with
Info
$1,401.66
or 4 payments of $350.42 with
Info
$1,195.95
or 4 payments of $298.99 with
Info
$223.65
or 4 payments of $55.91 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$854.10
or 4 payments of $213.53 with
Info