item: REAR LOWER ARM HONDA, CIVIC, EM2, ES1, EP3, EU GOLD
Rear lower arm made of Aluminum alloy, provide excellent stability during high speed driving or hard cornering.
. Equipped with premium quality bushings
. Superior strength and durability
. OEM direct replacement
(6615-G)
SKU
6615-G
Notes
Vehicle Applications
HONDA CIVIC EM2 ES1 EP3 01-05
| SKU | 6615-G |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.540m |
| Shipping Cubic | 0.038000000m3 |
| SKU | hr-6615-G |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$593.25
or 4 payments of $148.31 with
Info
$1,401.66
or 4 payments of $350.42 with
Info
$1,195.95
or 4 payments of $298.99 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$854.10
or 4 payments of $213.53 with
Info
$490.86
or 4 payments of $122.72 with
Info