item: REAR CAMBER KIT MITSUBISHI, LANCER EVO, LANCER MIRAGE, 1- CD9A/CE9A, 93~96, 97~00
(6189)
SKU
6189
Notes
Vehicle Applications
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 1-3 CD9A/CE9A
MITSUBISHI LANCER MIRAGE 6TH GEN 1993-1996
MITSUBISHI LANCER MIRAGE 7TH GEN 1997-2000
| SKU | 6189 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.9900kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | hr-6189 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$593.25
or 4 payments of $148.31 with
Info
$1,401.66
or 4 payments of $350.42 with
Info
$1,195.95
or 4 payments of $298.99 with
Info
$223.65
or 4 payments of $55.91 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$854.10
or 4 payments of $213.53 with
Info